HAKKIMIZDAYurdumuz Düzce Üniversitesi Merkez Kampüsüne yürüme mesafesinde olup, öğrencilerine eşsiz bir ulaşım kolaylığı ve güvenliği sağlamaktadır. Düzce İmren Kız Öğrenci Yurdu temelden yurt binası olarak inşaa edilmiştir. Binanın mimarisi, siz değerli öğrencilerimiz için bu konudaki uzman görüşleri alınarak en titiz şekilde hazırlanmıştır.

Düzce İmren Kız Öğrenci Yurdu'nu ziyaret ettiğinizde farkı görecek, evinizin konforunu ve sıcaklığını aratmayacak güleryüzlü personelimizle tanışma fırsatı bulacaksınız. Size daha iyi hizmet vermek için yurt işletmesini aile şirketimiz İmren Yurt Mühendislik Nakliye Gıda Turizm Sanayi Tic. Ltd. Şti. tarafından işletilmektedir.

Şirket ortaklarımız ülkemizin tanınmış şirketlerindeki deneyim ve tecrübelerini işlerine aktarıp güler yüzlü personelimiz ve yöneticilerimiz sayesinde sizlere evinizden sonra en iyi ortamı sağlayıp başarılarınızın devamını sağlamaktadır.Ülkemizin çeşitli illerinden gelerek yüksek öğrenimine devam etme hakkı kazanarak ilimize gelen kız öğrencilerimizin barınma ihtiyaçlarını karşılamak;
güvenlik konfor gibi önemli unsurları ilke edinerek öğrencilerimize ve ailelerimize mutluluk ve özlemle hatırlayacakları bir üniversite hatırası bırakmak.
Üniversite eğitiminin en önemli ihtiyaçlarından biri olan barınma ihtiyacının giderilmesi konusunda en kaliteli hizmeti sunarak, ilimizde henüz gelişmekte olan yükseköğrenim kız öğrenci yurdu idaresinde, örnek ve lider bir kurum olmak. Düzce'de ve il dışında tanınmış bir kurum haline gelerek, markalaşmaktır.